Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Poziv na edukaciju: “Važnost komunikacije u osiguranju kvalitete rada i postizanju zadovoljstva korisnika doma za starije osobe“
Poziv na edukaciju pod nazivom “Važnost komunikacije u osiguranju kvalitete rada i postizanju zadovoljstva korisnika doma za starije osobe“.
Edukacija “Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“
Dom za starije osobe Centar u suradnji s Gradskim uredom za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom organizira jednodnevnu edukaciju pod nazivom “Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“.
Božićna akcija zaposlenika Doma
Uoči blagdana organizirali smo akciju prikupljanja prehrambenih proizvoda i higijenskih potrepština unutar zaposlenika Doma za naše vanjske korisnike, starije osobe u potrebi koje još uvijek žive u svojem domu.