Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
U ponedjeljak, 18.ožujka, u popodnevnim satima, posjetili su nas studenti Udruge eSTUDENT. S namjerom da okruženje u kojem borave učine ljepšim. U tome su uspjeli.
Obilježavanje Dana bolesnika
Na Dan bolesnika 11.02.2019. sa svojom nastavnicom Tanjom Dornik, u Domu za starije osobe Centar, družili smo se s korisnicima i tom prigodom im mjerili krvni tlak.
Deseta izložba likovnoga stvaralaštva korisnika: “Čujem, vjerujem, vidim”
U srijedu, 6. veljače, u 12.00 sati, u galeriji Zaklade „Čujem, vjerujem vidim“, na adresi Medulićeva 16, svečano smo otvorili desetu po redu izložbu likovnoga stvaralaštva korisnika. Radovi predstavljaju presjek tema i tehnika nastalih u proteklih deset godina.