Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Modna revija u Domu Centar
Povodom Svjetskog dana socijalnog rada te povodom Dana očeva organizirali smo modnu reviju muških korisnika. U pratnji korisnika tijekom revije sudjelovale su učenice srednje Obrtničke škole za osobne usluge Zagreb ..
SURADNJA S HRVATSKOM UDRUGOM ZA ŠKOLOVANJE PASA VODIČA I MOBILITET
Potaknuti činjenicama o mnogobrojnim i višestrukim pozitivnim učincima u terapijskom radu sa psima ostvarili smo suradnju s Hrvatskom udrugom za školovanje pasa vodiča i mobilitet ..
Dan žena u Domu Centar
Povodom Međunarodnog dana žena te njima u čast organizirali smo otvorenje izložbe fotografija sa portretima korisnica.