Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Ponovljeni javni natječaj
Predmet zakupa je poslovni prostor u objektu Doma za starije osobe Centar, površine 25,89 m2, opremljen za obavljanje frizerske i pedikerske djelatnosti. Poslovni prostor nudi se u viđenom stanju.
72 sata bez kompromisa
Riječ je o međunarodnom volonterskom projektu koji animira mlade i promiče vrijednosti volonterstva i zajedništva.
Održana X. konferencija socijalnih radnika pod nazivom „Drugi i drugačiji“
U organizaciji Hrvatske udruge socijalnih radnika, u zagrebačkom hotelu Sheraton, održana je X. Konferencija socijalnih radnika pod nazivom „Drugi i drugačiji“, od 09. – 11.10.2019.