Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Dani scenske igre ..
Na ovogodišnjim XX. jubilarnim Danima scenskih igara, u Domu za starije osobe Medveščak, u konkurenciji od 18 scenskih izvedbi, glumačka ekipa Doma Centar osvojila je jedan od četiri trofeja, i to onaj za najbolji tekst.
XII Domijada keramike
Na već tradicionalnoj, XII po redu Domijadi keramike, rado su se odazvali svi zagrebački domovi za starije osobe, ali i naši gosti iz Doma u Slavonskom brodu.
Kiflijada 2019.
Na manifestaciji „Kiflijada“ u Domu za starije osobe Dubrava, održanoj u srijedu, 20. studenog, osvojili smo 1. mjesto s košarom prepunom raznovrsnih kiflica sa kojima smo postali prepoznatljivi i izvan našeg Doma.