Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Važna obavijest
OBUSTAVLJA SE DOSTAVA PAKETA KORISNICIMA DOMA OD STRANE SRODNIKA I PRIJATELJA, ZBOG PRIMJENE NOVIH MJERA SUZBIJANJA PANDEMIJE BOLESTI COVID – 19.
SVE NUŽNE POTREPŠTINE KORISNICI ĆE MOĆI NABAVITI U DOGOVORU SA STRUČNIM RADNICIMA DOMA.
ČLANOVE OBITELJI MOLIMO DA SURAĐUJU I UKOLIKO BUDE POTREBNO, OSIGURAJU NOVČANA SREDSTVA ZA KUPOVINU LIJEKOVA ILI DRUGIH NAMIRNICA PO NARUDŽBI KORISNIKA.
Linija psihosocijalne podrške za starije osobe i članove njihovih obitelji
Obavještavamo vas da Dom za starije osobe Centar pokreće liniju psihosocijalne podrške za osobe starije životne dobi, te članove njihovih obitelji.
Vrijeme u kojemu se nalazimo zbog korona virusa i potresa donosi brojne izazove kako za starije osobe, tako i za članove obitelji koje brinu o njima.
Popravljen dimnjak u Crnatkovoj
Veliko hvala volonterima alpinistima koji su danas na krovu uklonili opasnost od dimnjaka i tako omogućili povratak korisnika u domski park i boravak na zraku.