Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Svjetski dan plesa u Domu Centar
29. travnja je već tradicionalno dan kada plesne skupine domova za starije i gerontoloških centara u Gradu Zagrebu imaju svečane plesne nastupe. Ove godine, okolnosti su nam odredile drugačije.
Preporuke za čitanje
Preporučamo sljedeće mrežne izvore za informiranje o utjecaju COVID-19 na mentalno zdravlje starijih osoba ..
Kupovina namirnica
Kako bi stanari bili opskrbljeni sa osnovnim higijenskim i prehrambenim potrepštinama, svakog tjedna organiziraju se velike zajedničke narudžbe. Socijalne radnice brinu da svaki stanar Doma ima za sebe dovoljno voća, jogurta, čaja, omiljenih keksa za zasladiti dan, te da im je dostupan dnevni tisak kako bi uvijek bili informirani ..