Korisnici Doma Centar posjetili Floraart
U srijedu, 1.lipnja, korisnici Doma za starije osobe Centar su posjetili izložbu Floraart na Bundeku. Uživali smo u velikom izboru cvijeća, te se kupilo cvijeće koje će ukrasiti balkone naših korisnika. Prekrasno provedeno cvjetno i sunčano prijepodne! Izložba je otvorena do 5. lipnja, požurite je posjetiti!
ZADNJE OBJAVE
Svjetski dan plesa
Dom Centar je danas bio prava „Amerika u malom“, zahvaljujući francuskom plesaču i koreografu Jean-Georgesu Noverreu i našem Džimiju Staniću, uz čiju melodiju „Zagreb Amerika u malom“, smo, plešući u procvalom domskom parku proslavili Svjetski dan plesa.
Virtualni domski susreti
7. Travanjski susreti Vesna Parun, po prvi puta su, od početka pandemije, makar virtualno okupili sve gradske domove.
Jazz koncert
Al Sitar trio, kojeg čine Allan Sitar na pianu/vokal, Vjekoslav Crljen na kontrabasu i Mladen Morač na bubnjevima, gotovo sat i pol vremena svirao je jazz standarde, bossa-nova, soul, bluesa i najljepše balade.