Korisnici Doma Centar posjetili Floraart
U srijedu, 1.lipnja, korisnici Doma za starije osobe Centar su posjetili izložbu Floraart na Bundeku. Uživali smo u velikom izboru cvijeća, te se kupilo cvijeće koje će ukrasiti balkone naših korisnika. Prekrasno provedeno cvjetno i sunčano prijepodne! Izložba je otvorena do 5. lipnja, požurite je posjetiti!
ZADNJE OBJAVE
Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Darivanje djece
Ponedjeljak, 19.12.2016.g. dan koji ne vole bas svi, no nama u Domu , bio je posebno lijep i veseo. Naime, odlučili smo , kao velika , složna obitelj dočekati naše najmlađe članove i podijeliti im božićne darove.
Volonter/ka francuskog jezika
Ako imate znanje francuskog jezika i spremni ste izdvojiti sat vremena tjedno, kako biste volonterski podučavali osobe starije životne dobi, slobodno nam se javite!