Korisnici Doma Centar posjetili Floraart
U srijedu, 1.lipnja, korisnici Doma za starije osobe Centar su posjetili izložbu Floraart na Bundeku. Uživali smo u velikom izboru cvijeća, te se kupilo cvijeće koje će ukrasiti balkone naših korisnika. Prekrasno provedeno cvjetno i sunčano prijepodne! Izložba je otvorena do 5. lipnja, požurite je posjetiti!
ZADNJE OBJAVE
6. travanjski susreti “Vesna Parun”
I ove godine tradicionalno organiziramo i pozivamo korisnike Domova za starije osobe na našu domsku manifestaciju: 6.TRAVANJSKI SUSRETI „VESNA PARUN“ ..
Uskršnji koncert – KUD Sloboda
Dragi korisnici, s veseljem vas pozivamo na Uskršnji koncert u ponedjeljak, 15.04.2019. s početkom u 16:30 sati u dvorani Doma ..
Modna revija u Domu Centar
Povodom Svjetskog dana socijalnog rada te povodom Dana očeva organizirali smo modnu reviju muških korisnika. U pratnji korisnika tijekom revije sudjelovale su učenice srednje Obrtničke škole za osobne usluge Zagreb ..