Korisnici Doma Centar posjetili Floraart
U srijedu, 1.lipnja, korisnici Doma za starije osobe Centar su posjetili izložbu Floraart na Bundeku. Uživali smo u velikom izboru cvijeća, te se kupilo cvijeće koje će ukrasiti balkone naših korisnika. Prekrasno provedeno cvjetno i sunčano prijepodne! Izložba je otvorena do 5. lipnja, požurite je posjetiti!
ZADNJE OBJAVE
Posjeta iz Republike Koreje
Protekli petak, 21.06.2016. posjetili su nas gosti iz Republike Koreje, iz grada Gunpo-a.
Mobilni tim: Dolaze u starački dom pa tamo popravljaju zube
Mobilni specijalistički geronto-stomatološki tim iz Stomatološke poliklinike Zagreb, koji se sastoji od stomatologa, medicinske sestra i vozača, redovno obilazi korisnike Doma Centar.
Edukacija: „Gubitak i žalovanje pomagača u skrbi o starijim osobama“
Dom za starije osobe Centar u suradnji sa Gradskim uredom za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom organizira dvodnevnu edukaciju pod nazivom „Gubitak i žalovanje pomagača u skrbi o starijim osobama“.