Anja Cigić
Poštovani djelatnici Doma Centar
Sve Vas čuvam u svojim mislima, svima sam i nadalje zahvalna za sve što ste pružali i nesebično davali mojim članovima obitelji!
To se pamti, zauvijek!
To se ne zaboravlja!
Božićno doba je vrijeme darivanja ali ja znam da Vi darujete cijele godine, Vi darujete dostojanstvo korisnicima, toplinu i njegu u tihom vremenu kada ih malo tko čuje i vidi. Vi ste njihova snaga i suputnici koji ih vode do zadnjeg putovanja…
Ostajete meni u sjećanju a neki Vam zahvaljuju visoko među zvijezdama..
Svima želim blagoslovljen i miran Božić, radujte se svi kada čujete glas da Bog čuva sve Vas!
Sa zahvalnošću,
Anja Cigić
ZADNJE OBJAVE
Korisnici Doma Centar posjetili Floraart
U srijedu, 1.lipnja, korisnici Doma za starije osobe Centar su posjetili izložbu Floraart na Bundeku.
MIRIS USPOMENA
U srijedu 25. svibnja u parku Doma za starije osobe Centar održana je radionica održavanja biljaka i bojanja drvenih posuda s biljem u terapijskom vrtu. To je bila još jedna od aktivnosti u sklopu projekta „Miris uspomena“ koji provodimo u Domu od ožujka do svibnja ove godine …
Miris uspomena
U perivoju Doma za starije osobe Centar, 06.05.2016.održana je još jedna u nizu radionica u sklopu građanske akcije ”Miris uspomena”, koje dom Centar provodi od ožujka do svibnja ove godine.