Anja Cigić
Poštovani djelatnici Doma Centar
Sve Vas čuvam u svojim mislima, svima sam i nadalje zahvalna za sve što ste pružali i nesebično davali mojim članovima obitelji!
To se pamti, zauvijek!
To se ne zaboravlja!
Božićno doba je vrijeme darivanja ali ja znam da Vi darujete cijele godine, Vi darujete dostojanstvo korisnicima, toplinu i njegu u tihom vremenu kada ih malo tko čuje i vidi. Vi ste njihova snaga i suputnici koji ih vode do zadnjeg putovanja…
Ostajete meni u sjećanju a neki Vam zahvaljuju visoko među zvijezdama..
Svima želim blagoslovljen i miran Božić, radujte se svi kada čujete glas da Bog čuva sve Vas!
Sa zahvalnošću,
Anja Cigić
ZADNJE OBJAVE
Druženje s kućnim ljubimcima
Ponedjeljak, 11. srpanj 2016. g. poseban dan za naše korisnike. Naime, već tradicionalno, u ljetnim mjesecima, u poslijepodnevnim satima, njihovi najmiliji dovode im u goste leteće, četveronožne ili plivajuće ljubimce, da se, ne daj Bože, međusobno ne zaborave.
Dan druženja s članovima obitelji i prijateljima
U četvrtak, 30.lipnja 2016.godine družili smo se s našim korisnicima i njihovim najmilijima koje smo pozvali u posjetu.