Anja Cigić
Poštovani djelatnici Doma Centar
Sve Vas čuvam u svojim mislima, svima sam i nadalje zahvalna za sve što ste pružali i nesebično davali mojim članovima obitelji!
To se pamti, zauvijek!
To se ne zaboravlja!
Božićno doba je vrijeme darivanja ali ja znam da Vi darujete cijele godine, Vi darujete dostojanstvo korisnicima, toplinu i njegu u tihom vremenu kada ih malo tko čuje i vidi. Vi ste njihova snaga i suputnici koji ih vode do zadnjeg putovanja…
Ostajete meni u sjećanju a neki Vam zahvaljuju visoko među zvijezdama..
Svima želim blagoslovljen i miran Božić, radujte se svi kada čujete glas da Bog čuva sve Vas!
Sa zahvalnošću,
Anja Cigić
ZADNJE OBJAVE
Sajam “Pravo doba”
Sajam Pravo doba, u organizaciji Grada Zagreba, već drugu godinu zaredom okuplja stručnjake, ustanove, kućanstva, lječilišta; sve koji mogu doprinijeti kvaliteti života starijih osoba.
Roštiljada u Crnatkovoj 14
U novouređenom dvorištu, pod sjenicom se svakodnevno ispija kavica i ugodno druži, a na kombiniranim spravama, prilagođenim osobama starije dobi vježba se i vraća kondicija.
XVIII susret veselja, znanja i umijeća „Mudre godine“
Na XVIII susretu veselja, znanja i umijeća „Mudre godine“, točnije na Međudomskom turniru u belotu „Peščenica 2016“, održanom 11. svibnja 2016.g, u Domu za starije osobe Peščenica, …