Anja Cigić
Poštovani djelatnici Doma Centar
Sve Vas čuvam u svojim mislima, svima sam i nadalje zahvalna za sve što ste pružali i nesebično davali mojim članovima obitelji!
To se pamti, zauvijek!
To se ne zaboravlja!
Božićno doba je vrijeme darivanja ali ja znam da Vi darujete cijele godine, Vi darujete dostojanstvo korisnicima, toplinu i njegu u tihom vremenu kada ih malo tko čuje i vidi. Vi ste njihova snaga i suputnici koji ih vode do zadnjeg putovanja…
Ostajete meni u sjećanju a neki Vam zahvaljuju visoko među zvijezdama..
Svima želim blagoslovljen i miran Božić, radujte se svi kada čujete glas da Bog čuva sve Vas!
Sa zahvalnošću,
Anja Cigić
ZADNJE OBJAVE
Hodočašće u Krašić
Poštovani korisnici, pozivamo vas na hodočašće u Krašić.
Izlet: Jastrebarsko – Vinska plješivička cesta – Samobor
Pozivamo vas na izlet Jastrebarsko – Vinska plješivička cesta – Samobor
Tjedan „zdravog starenja“ u Crnatkovoj
Od 22. do 26.kolovoza obilježili smo tjedan zdravog, aktivnog i proaktivnog starenja na našoj lokaciji u Crnatkovoj 14. U sklopu tog tjedna izrađene su prigodne brošure sa korisnim savjetima o zdravom starenju koje su podjeljene korisnicima Doma tijekom njihovih fizikalnih vježbi.