Anja Cigić
Poštovani djelatnici Doma Centar
Sve Vas čuvam u svojim mislima, svima sam i nadalje zahvalna za sve što ste pružali i nesebično davali mojim članovima obitelji!
To se pamti, zauvijek!
To se ne zaboravlja!
Božićno doba je vrijeme darivanja ali ja znam da Vi darujete cijele godine, Vi darujete dostojanstvo korisnicima, toplinu i njegu u tihom vremenu kada ih malo tko čuje i vidi. Vi ste njihova snaga i suputnici koji ih vode do zadnjeg putovanja…
Ostajete meni u sjećanju a neki Vam zahvaljuju visoko među zvijezdama..
Svima želim blagoslovljen i miran Božić, radujte se svi kada čujete glas da Bog čuva sve Vas!
Sa zahvalnošću,
Anja Cigić
ZADNJE OBJAVE
Radionica “Godine nisu važne – izrada prirodne kozmetike”
Nastavljamo s radionicama “Godine nisu važne – izrada prirodne kozmetike” od četvrtka (13.10.) u terminu od 11:00 – 12:00 sati u dvorani Doma u Klaićevoj!
Radionica “Hrana i vino”
Nastavljamo s radionicama “Hrana i vino” od ponedjeljka (17.10.) u terminu od 10:00 – 12:00 sati u kuhinji u našoj podružnici u Crnatkovoj ulici 14! Dođite i kuhajmo zajedno!
Predavanje: „Biti prisutan – biti u žalosti“
Pozivamo obitelji osoba starije životne dobi i starije osobe na predavanje o podršci u procesu žalovanja „Biti prisutan – biti u žalosti“ koja će se održati u prostorijama Doma za starije osobe Centar ..