Anja Cigić
Poštovani djelatnici Doma Centar
Sve Vas čuvam u svojim mislima, svima sam i nadalje zahvalna za sve što ste pružali i nesebično davali mojim članovima obitelji!
To se pamti, zauvijek!
To se ne zaboravlja!
Božićno doba je vrijeme darivanja ali ja znam da Vi darujete cijele godine, Vi darujete dostojanstvo korisnicima, toplinu i njegu u tihom vremenu kada ih malo tko čuje i vidi. Vi ste njihova snaga i suputnici koji ih vode do zadnjeg putovanja…
Ostajete meni u sjećanju a neki Vam zahvaljuju visoko među zvijezdama..
Svima želim blagoslovljen i miran Božić, radujte se svi kada čujete glas da Bog čuva sve Vas!
Sa zahvalnošću,
Anja Cigić
ZADNJE OBJAVE
Prezentacija projekta “Klub za starije osobe Doma Centar”
U prostorijama naše podružnice u Crnatkovoj održali smo prezentaciju projekta “Klub za starije osobe Doma Centar” i na taj način dodatno informirali partnere u zajednici o cjelokupnom projektu i mogućnostima uključivanja te nastojali dodatno osnažiti međuresorni dijalog u pružanju izvaninstitucionalnih usluga.
Hodočašće u Krašić
Jedanaesto, tradicionalno hodočašće koje organiziramo za teško pokretne i nepokretne korisnike, u suradnji sa Vjerskom udrugom JOB, je iza nas.
Roštiljada II
Već tradicionalno, u prelijepom Domskom perivoju, Klaićeve 10, lagano okupanim jesenjim bojama, 08.09., na blagdan Male gospe, dogodila se naša roštiljada.