Anja Cigić
Poštovani djelatnici Doma Centar
Sve Vas čuvam u svojim mislima, svima sam i nadalje zahvalna za sve što ste pružali i nesebično davali mojim članovima obitelji!
To se pamti, zauvijek!
To se ne zaboravlja!
Božićno doba je vrijeme darivanja ali ja znam da Vi darujete cijele godine, Vi darujete dostojanstvo korisnicima, toplinu i njegu u tihom vremenu kada ih malo tko čuje i vidi. Vi ste njihova snaga i suputnici koji ih vode do zadnjeg putovanja…
Ostajete meni u sjećanju a neki Vam zahvaljuju visoko među zvijezdama..
Svima želim blagoslovljen i miran Božić, radujte se svi kada čujete glas da Bog čuva sve Vas!
Sa zahvalnošću,
Anja Cigić
ZADNJE OBJAVE
Oproštaj od dragog župnika
U utorak, 25.listopada, uobičajeno, u 10.30. sati vlč. mons. Zvonimir Sekelj, župnik Župe Sv.Blaža, odslužio je svoje posljednje misno slavlje u dvorani Doma za starije osobe Centar.
Traže se volonteri sa znanjem engleskoj jezika
Besplatni tečaj njemačkog jezika
Ponovo krećemo s besplatnim tečajem njemačkog jezika (radi se o početnim stupnjevima učenja) u Domu Centar u Klaićevoj!