Anja Cigić
Poštovani djelatnici Doma Centar
Sve Vas čuvam u svojim mislima, svima sam i nadalje zahvalna za sve što ste pružali i nesebično davali mojim članovima obitelji!
To se pamti, zauvijek!
To se ne zaboravlja!
Božićno doba je vrijeme darivanja ali ja znam da Vi darujete cijele godine, Vi darujete dostojanstvo korisnicima, toplinu i njegu u tihom vremenu kada ih malo tko čuje i vidi. Vi ste njihova snaga i suputnici koji ih vode do zadnjeg putovanja…
Ostajete meni u sjećanju a neki Vam zahvaljuju visoko među zvijezdama..
Svima želim blagoslovljen i miran Božić, radujte se svi kada čujete glas da Bog čuva sve Vas!
Sa zahvalnošću,
Anja Cigić
ZADNJE OBJAVE
Martinje
Unazad nekoliko godina naši korisnici se posebno vesele Martinju. Zašto? Zato što nam na krštenje mladog vina već tradicionalno dolaze u posjetu naši dragi gosti, Etno-eko društvo Prigorske sem gore list.
Crijevna viroza u Domu – poduzete propisane mjere zaštite
Zbog pojave crijevne viroze u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Crnatkova 14 poduzete su sve propisane mjere zaštite, te su do daljnjega zabranjene posjete korisnicima.
Sudjelovanje u emisiji „Treća dob“
Sudjelovali smo u emisiji „Treća dob“, u ponedjeljak, 14.11.2016. Gošće u studiju su bile ravnateljica Štefica Karačić i fizioterapeutkinja Kristina Šimunić s našom plesnom grupom “Žene iz sjene”.