Anja Cigić
Poštovani djelatnici Doma Centar
Sve Vas čuvam u svojim mislima, svima sam i nadalje zahvalna za sve što ste pružali i nesebično davali mojim članovima obitelji!
To se pamti, zauvijek!
To se ne zaboravlja!
Božićno doba je vrijeme darivanja ali ja znam da Vi darujete cijele godine, Vi darujete dostojanstvo korisnicima, toplinu i njegu u tihom vremenu kada ih malo tko čuje i vidi. Vi ste njihova snaga i suputnici koji ih vode do zadnjeg putovanja…
Ostajete meni u sjećanju a neki Vam zahvaljuju visoko među zvijezdama..
Svima želim blagoslovljen i miran Božić, radujte se svi kada čujete glas da Bog čuva sve Vas!
Sa zahvalnošću,
Anja Cigić
ZADNJE OBJAVE
Poziv na putopisno predavanje Davora Rostuhara
Pozivamo Vas na prvo u nizu putopisnih predavanja – “Rezervirajte dan za putovanje” koje će se održati u srijedu, 25.01.2017. u 16.30 sati u Domu za starije osobe Centar, Klaićeva 10.
Radionica o pravima i uslugama za osobe starije životne dobi u Gradu Zagrebu
Pozivamo Vas na radionicu o pravima i uslugama za osobe starije životne dobi u Gradu Zagrebu koja će se održati u srijedu, 25.01.2017. u 10 sati u prostorima Doma za starije osobe Centar, Crnatkova 14.
Poziv na učenje talijanskog i španjolskog jezika
Pozivamo sve osobe starije životne dobi zainteresirane za učenje talijanskog i španjolskog jezika (početni stupnjevi učenja) da nam se jave ..