Sudjelovali smo na manifestaciji “Uradi sam pod trešnjevačkim kišobranom”
Jučer, 26. studenoga, sudjelovali smo na manifestaciji “Uradi sam pod trešnjevačkim kišobranom”, koja je i ove godine okupila domove i gerontološke centre Grada Zagreba na tradicionalnoj izložbi adventskih vjenčića. Događanje je ponovno donijelo pregršt kreativnosti, druženja i blagdanskog raspoloženja.
Na izložbi smo predstavili dva adventska vjenčića – jedan izrađen u domu, a drugi u Gerontološkom centru. Oba vjenčića rezultat su truda, mašte i zajedničkog rada naših korisnika, koji su i ovoga puta pokazali svoju stvaralačku energiju i osjećaj za detalje.
Manifestaciju je obogatio i prigodan svečani program prepun plesa i pjesme. Uz ugodno druženje, razmjenu ideja i blagdansko ozračje koje se već osjeti u zraku, sudjelovanje na ovom događaju ponovno nam je donijelo mnogo lijepih trenutaka. Ponosni smo na rad naših korisnika i s radošću iščekujemo nova okupljanja pod trešnjevačkim kišobranom!
ZADNJE OBJAVE
Dan druženja s članovima obitelji i prijateljima
U četvrtak, 30.lipnja 2016.godine družili smo se s našim korisnicima i njihovim najmilijima koje smo pozvali u posjetu.
Prilog RTL televizije o druženju stanara s pjevačem Tonijem Cetinskim i glumcem Jankom Volarićem
Izložbom keramičkih i likovnih radova obilježen Dan grada Zagreba.
Dom za starije osobe Centar je izložbom keramičkih i likovnih radova na prigodan način obilježio Dan grada Zagreba.