Sudjelovali smo na manifestaciji “Uradi sam pod trešnjevačkim kišobranom”
Jučer, 26. studenoga, sudjelovali smo na manifestaciji “Uradi sam pod trešnjevačkim kišobranom”, koja je i ove godine okupila domove i gerontološke centre Grada Zagreba na tradicionalnoj izložbi adventskih vjenčića. Događanje je ponovno donijelo pregršt kreativnosti, druženja i blagdanskog raspoloženja.
Na izložbi smo predstavili dva adventska vjenčića – jedan izrađen u domu, a drugi u Gerontološkom centru. Oba vjenčića rezultat su truda, mašte i zajedničkog rada naših korisnika, koji su i ovoga puta pokazali svoju stvaralačku energiju i osjećaj za detalje.
Manifestaciju je obogatio i prigodan svečani program prepun plesa i pjesme. Uz ugodno druženje, razmjenu ideja i blagdansko ozračje koje se već osjeti u zraku, sudjelovanje na ovom događaju ponovno nam je donijelo mnogo lijepih trenutaka. Ponosni smo na rad naših korisnika i s radošću iščekujemo nova okupljanja pod trešnjevačkim kišobranom!
ZADNJE OBJAVE
Izlet: Jastrebarsko – Vinska plješivička cesta – Samobor
Pozivamo vas na izlet Jastrebarsko – Vinska plješivička cesta – Samobor
Tjedan „zdravog starenja“ u Crnatkovoj
Od 22. do 26.kolovoza obilježili smo tjedan zdravog, aktivnog i proaktivnog starenja na našoj lokaciji u Crnatkovoj 14. U sklopu tog tjedna izrađene su prigodne brošure sa korisnim savjetima o zdravom starenju koje su podjeljene korisnicima Doma tijekom njihovih fizikalnih vježbi.
Sajam “Pravo doba”
Sajam Pravo doba, u organizaciji Grada Zagreba, već drugu godinu zaredom okuplja stručnjake, ustanove, kućanstva, lječilišta; sve koji mogu doprinijeti kvaliteti života starijih osoba.