Sudjelovali smo na manifestaciji “Uradi sam pod trešnjevačkim kišobranom”
Jučer, 26. studenoga, sudjelovali smo na manifestaciji “Uradi sam pod trešnjevačkim kišobranom”, koja je i ove godine okupila domove i gerontološke centre Grada Zagreba na tradicionalnoj izložbi adventskih vjenčića. Događanje je ponovno donijelo pregršt kreativnosti, druženja i blagdanskog raspoloženja.
Na izložbi smo predstavili dva adventska vjenčića – jedan izrađen u domu, a drugi u Gerontološkom centru. Oba vjenčića rezultat su truda, mašte i zajedničkog rada naših korisnika, koji su i ovoga puta pokazali svoju stvaralačku energiju i osjećaj za detalje.
Manifestaciju je obogatio i prigodan svečani program prepun plesa i pjesme. Uz ugodno druženje, razmjenu ideja i blagdansko ozračje koje se već osjeti u zraku, sudjelovanje na ovom događaju ponovno nam je donijelo mnogo lijepih trenutaka. Ponosni smo na rad naših korisnika i s radošću iščekujemo nova okupljanja pod trešnjevačkim kišobranom!
ZADNJE OBJAVE
Radionica “Hrana i vino”
Nastavljamo s radionicama “Hrana i vino” od ponedjeljka (17.10.) u terminu od 10:00 – 12:00 sati u kuhinji u našoj podružnici u Crnatkovoj ulici 14! Dođite i kuhajmo zajedno!
Predavanje: „Biti prisutan – biti u žalosti“
Pozivamo obitelji osoba starije životne dobi i starije osobe na predavanje o podršci u procesu žalovanja „Biti prisutan – biti u žalosti“ koja će se održati u prostorijama Doma za starije osobe Centar ..
Hodočašće u Krašić
Poštovani korisnici, pozivamo vas na hodočašće u Krašić.