Sudjelovali smo na manifestaciji “Uradi sam pod trešnjevačkim kišobranom”
Jučer, 26. studenoga, sudjelovali smo na manifestaciji “Uradi sam pod trešnjevačkim kišobranom”, koja je i ove godine okupila domove i gerontološke centre Grada Zagreba na tradicionalnoj izložbi adventskih vjenčića. Događanje je ponovno donijelo pregršt kreativnosti, druženja i blagdanskog raspoloženja.
Na izložbi smo predstavili dva adventska vjenčića – jedan izrađen u domu, a drugi u Gerontološkom centru. Oba vjenčića rezultat su truda, mašte i zajedničkog rada naših korisnika, koji su i ovoga puta pokazali svoju stvaralačku energiju i osjećaj za detalje.
Manifestaciju je obogatio i prigodan svečani program prepun plesa i pjesme. Uz ugodno druženje, razmjenu ideja i blagdansko ozračje koje se već osjeti u zraku, sudjelovanje na ovom događaju ponovno nam je donijelo mnogo lijepih trenutaka. Ponosni smo na rad naših korisnika i s radošću iščekujemo nova okupljanja pod trešnjevačkim kišobranom!
ZADNJE OBJAVE
Adventski vjenac
Na međudomskom natjecanju u izradi adventskog vijenca dana 24.11.2016. godine koje je održano u Doma za starije osobe Trešnjevka, naš vjenčić je osvojio zasluženo drugo mjesto.
Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Darivanje djece
Ponedjeljak, 19.12.2016.g. dan koji ne vole bas svi, no nama u Domu , bio je posebno lijep i veseo. Naime, odlučili smo , kao velika , složna obitelj dočekati naše najmlađe članove i podijeliti im božićne darove.