Darivanje osmaša
Nakon napornog dana u školi, učenici osmih razreda O.Š. Petra Zrinskog, i njihove vjerne i vrijedne razrednice došli su u Dom kako bi se sa nama podružili, i zamislite darivali baš sve korisnike Doma.
Izradili su uz to i dekoracije za uređenje prostora u Domu.
Pjevali su, družili se, a jedna od njih, na klasičnoj gitari izvodila je božićne pjesme uz koje smo svi zapjevali.
Nada u bolju budućnost postoji. Došla je upravo sa njima.
ZADNJE OBJAVE
„Ljubav je nježan pogled koji prelazi u naviku“ – u znaku Valentinova
Ovogodišnje Valentinovo proslavili smo slaveći i dijeleći ljubav. Proslavili smo ljubav vlastitim stihovima i prigodnim koncertom, odabranih ljubavnih balada.
Kvaliteta života starijih osoba (65+) u domu za starije osobe u vrijeme pandemije COVID-19
U okviru ESF projekta „Smijeh kao lijek – program za aktivne umirovljenike“ čiji je nositelj Umjetnička organizacija Binocular teatar u partnerstvu sa Domom za starije osobe Centar i Napretkovim kulturnim centrom, provedeno je istraživanje o kvaliteti života starijih osoba u domu za starije u vrijeme pandemije COVID-19.
Gradonačelnik Zagreba predstavio web portal “Mentalno zdravlje grada Zagreba”
Zagreb, 1. veljače 2022. – Gradonačelnik Grada Zagreba, g. Tomislav Tomašević javno je predstavio pokretanje web portala o mentalnom zdravlju.