Darivanje osmaša
Nakon napornog dana u školi, učenici osmih razreda O.Š. Petra Zrinskog, i njihove vjerne i vrijedne razrednice došli su u Dom kako bi se sa nama podružili, i zamislite darivali baš sve korisnike Doma.
Izradili su uz to i dekoracije za uređenje prostora u Domu.
Pjevali su, družili se, a jedna od njih, na klasičnoj gitari izvodila je božićne pjesme uz koje smo svi zapjevali.
Nada u bolju budućnost postoji. Došla je upravo sa njima.
ZADNJE OBJAVE
Fašnik
Vremena prolaze, noseći i dobro i loše, no u svakom vremenu, ne smijemo zaboraviti na tradiciju i običaje.
Tako smo na pokladni utorak, glasnom pjesmom, plesom i zabavom, pod maskama, kako i priliči, otjerali sve zlo i loše iz našeg Doma.
Radijska i televizijska legenda Zlatna Belavić: Kada dobijete izazov – prihvatite ga!
Legendarna radijska i televizijska novinarka, urednica, voditeljica i spikerica Zlatna Belavić danas je umirovljenica, ali njezini dani u zagrebačkom Domu za starije Centar u Klaićevoj ulici nisu nimalo mirni. Dapače, 24 sata premalo je za sve njezine aktivnosti, zanimacije i hobije. Uz kavu u njezinu omiljenom kafiću u Dalmatinskoj ulici, prisjetila se i svoje uzbudljive novinarske i uredničke karijere te nam je otkrila da danas televiziju uopće ne gleda.
Camino de Santiago – Moj put života
U petak, 25.veljače, prijatelj Doma, g-din. Marin Rogić, uveo nas je na najljepši način u korizmeno vrijeme.
Dojmljivo i nadahnuto nam je , uz mnoštvo fotografija, govorio o iskustvima sa Puta svetog Jakova.
Prošle jeseni, Marin je propješačio svoj Camino, dugačak 500 milja ili oko 800 kilometara.