Darivanje osmaša
Nakon napornog dana u školi, učenici osmih razreda O.Š. Petra Zrinskog, i njihove vjerne i vrijedne razrednice došli su u Dom kako bi se sa nama podružili, i zamislite darivali baš sve korisnike Doma.
Izradili su uz to i dekoracije za uređenje prostora u Domu.
Pjevali su, družili se, a jedna od njih, na klasičnoj gitari izvodila je božićne pjesme uz koje smo svi zapjevali.
Nada u bolju budućnost postoji. Došla je upravo sa njima.
ZADNJE OBJAVE
Blagdansko ruho Doma
Naš Dom je ljepši nego ikada. Sjaji se i šareni u bezbroj kuglica, mašni i lampica.
Međunarodni dan ljudskih prava
Povodom Međunarodnog dan ljudskih prava, koji se obilježava 10. prosinca, Grad Zagreb, Gradski ured za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom drugu godinu za redom započeo je kampanju vezanu za ljudska prava, s naglaskom na osobe starije životne dobi. Ove godine u fokusu je pravo starijih osoba na nediskriminaciju te na dostojan život, neovisnost i sudjelovanje u društvenom i kulturnom životu. Stoga se ovogodišnja kampanja provodi pod nazivom #NEdiskriminaciji.
Najveseliji dan
Korisnici Doma su složni u jednom; najljepše im je kada nam u goste dodju najmlađi prijatelji, naši susjedi iz Dječjeg vrtića Izvor i kada zajedno sa njima okitimo glavni bor u Domu, a potom pjevamo, plešemo, veselimo se i međusobno darivamo.