Darivanje osmaša
Nakon napornog dana u školi, učenici osmih razreda O.Š. Petra Zrinskog, i njihove vjerne i vrijedne razrednice došli su u Dom kako bi se sa nama podružili, i zamislite darivali baš sve korisnike Doma.
Izradili su uz to i dekoracije za uređenje prostora u Domu.
Pjevali su, družili se, a jedna od njih, na klasičnoj gitari izvodila je božićne pjesme uz koje smo svi zapjevali.
Nada u bolju budućnost postoji. Došla je upravo sa njima.
ZADNJE OBJAVE
Edukacija “Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“
Dom za starije osobe Centar u suradnji s Gradskim uredom za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom organizira jednodnevnu edukaciju pod nazivom “Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“.
Božićna akcija zaposlenika Doma
Uoči blagdana organizirali smo akciju prikupljanja prehrambenih proizvoda i higijenskih potrepština unutar zaposlenika Doma za naše vanjske korisnike, starije osobe u potrebi koje još uvijek žive u svojem domu.
Otvorena izložba slika od prešanog cvijeća umjetnice Marije Igaly
U srijedu, 14.studenog, u Galeriji Centar, svečano je, nastupom Domskog zbora i g. Jasne Novak, otvorena izložba slika od prešanog cvijeća, umjetnice Marije Igaly.