Darivanje osmaša
Nakon napornog dana u školi, učenici osmih razreda O.Š. Petra Zrinskog, i njihove vjerne i vrijedne razrednice došli su u Dom kako bi se sa nama podružili, i zamislite darivali baš sve korisnike Doma.
Izradili su uz to i dekoracije za uređenje prostora u Domu.
Pjevali su, družili se, a jedna od njih, na klasičnoj gitari izvodila je božićne pjesme uz koje smo svi zapjevali.
Nada u bolju budućnost postoji. Došla je upravo sa njima.
ZADNJE OBJAVE
Hrvatska volontira
U sklopu manifestacije Hrvatska volontira, koja se već tradicionalno održava devetu godinu za redom, posjetili su nas volonteri, zaposlenici tvrtke PricewaterhouseCoopers d.o.o., Janaf d.d. i Volonterskog centra Zagreb te odradili volontersku akciju u domskom parku nakon koje je vanjski prostor postao još ugodniji za boravak korisnika.
Pravo doba – Sajam za zrele generacije
Korisnici i djelatnici Doma i Gerontološkog Centra i ovaj put su , petu godinu zaredom, aktivno sudjelovali na sajmu „Pravo doba“ – sajmu za zrele generacije, koji se održavao od 16. do 18. svibnja na Zagrebačkom velesajmu.
Proslavljen blagdan Sv. Leopolda Bogdana Mandića – zaštitnika Doma
U nedjelju, 12.05.2019. proslavili smo blagdan Sv. Leopolda Bogdana Mandića, zaštitnika Doma. Misno slavlje predvodili su svećenici Zagrebačke nadbiskupije i Župe Sv. Blaža zajedno sa zborom župe pod vodstvom g. Brausa.