Veseli Posavljaci
Na već tradicionalnoj roštiljadi Doma Centar, na lokaciji u Crnatkovoj 14, ugostili smo 17. lipnja, članove KUD-a Veseli posavljaci iz Bijelog Brda.
Njima je, kao i nama, u nizu silnih zabrana i mjera, nakon više od godinu dana ovo bio prvi koncert u živo, pa smo svi zajedno uživali u svirci i plesu te bogatstvu nošnji bosanske posavine.
Naravno da ne smijemo zaboraviti pohvaliti i ukusni roštilj i trud svih djelatnika Doma u Crnatkovoj.
Korisnici su ostali zatečeni pažnjom i današnjim događanjem.
ZADNJE OBJAVE
Međunarodna virtualna izložba pisanica
Vec tradicionalno, i ove godine sudjelovali smo na Međunarodnoj virtualnoj izložbi pisanica u organizaciji Galerije grada Krapine.
Zbogom dragi Gradonačelniče!
Povodom preranog odlaska dragog i cijenjenog gradonačelnika, g. Milana Bandića, upućujemo izraze najdublje sućuti obitelji, prijateljima i suradnicima.
Cijepljenje protiv COVID-19
U optimističnom raspoloženju, korisnici Doma primaju sada već drugu dozu cjepiva sa nadom da sljedeći mjeseci donose dugoočekivane susrete s obiteljima i bliskim osobama.