Veseli Posavljaci
Na već tradicionalnoj roštiljadi Doma Centar, na lokaciji u Crnatkovoj 14, ugostili smo 17. lipnja, članove KUD-a Veseli posavljaci iz Bijelog Brda.
Njima je, kao i nama, u nizu silnih zabrana i mjera, nakon više od godinu dana ovo bio prvi koncert u živo, pa smo svi zajedno uživali u svirci i plesu te bogatstvu nošnji bosanske posavine.
Naravno da ne smijemo zaboraviti pohvaliti i ukusni roštilj i trud svih djelatnika Doma u Crnatkovoj.
Korisnici su ostali zatečeni pažnjom i današnjim događanjem.
ZADNJE OBJAVE
Koncert za pamćenje
Koncert za pamćenje dogodio nam se u petak, 28.svibnja. Tulumarili smo u našem parku s glasovitim gitaristom g. Antom Gelo i mladim pjevačem Alenom Đurasom.
Online simpozij o gerasteniji
U utorak 1. lipnja održat će se 1. Hrvatski gerijatrijski online simpozij o gerasteniji s međunarodnim djelovanjem.
Svjetski dan plesa
Dom Centar je danas bio prava „Amerika u malom“, zahvaljujući francuskom plesaču i koreografu Jean-Georgesu Noverreu i našem Džimiju Staniću, uz čiju melodiju „Zagreb Amerika u malom“, smo, plešući u procvalom domskom parku proslavili Svjetski dan plesa.