Veseli Posavljaci
Na već tradicionalnoj roštiljadi Doma Centar, na lokaciji u Crnatkovoj 14, ugostili smo 17. lipnja, članove KUD-a Veseli posavljaci iz Bijelog Brda.
Njima je, kao i nama, u nizu silnih zabrana i mjera, nakon više od godinu dana ovo bio prvi koncert u živo, pa smo svi zajedno uživali u svirci i plesu te bogatstvu nošnji bosanske posavine.
Naravno da ne smijemo zaboraviti pohvaliti i ukusni roštilj i trud svih djelatnika Doma u Crnatkovoj.
Korisnici su ostali zatečeni pažnjom i današnjim događanjem.
ZADNJE OBJAVE
U petak 09.03., posjetit će nas djelatnici Nizozemske ambasade u ulozi volontera, te fizički uljepšati dio našeg Doma, ali i pobliže približiti zemlju koju predstavljaju!
Natječaj za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa
Socijalni radnik/ca
3 izvršitelj/ica na određeno vrijeme od 1 godine
Uvjeti: Preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada
Izlet u Našice
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević.