Veseli Posavljaci
Na već tradicionalnoj roštiljadi Doma Centar, na lokaciji u Crnatkovoj 14, ugostili smo 17. lipnja, članove KUD-a Veseli posavljaci iz Bijelog Brda.
Njima je, kao i nama, u nizu silnih zabrana i mjera, nakon više od godinu dana ovo bio prvi koncert u živo, pa smo svi zajedno uživali u svirci i plesu te bogatstvu nošnji bosanske posavine.
Naravno da ne smijemo zaboraviti pohvaliti i ukusni roštilj i trud svih djelatnika Doma u Crnatkovoj.
Korisnici su ostali zatečeni pažnjom i današnjim događanjem.
ZADNJE OBJAVE
Popravljen dimnjak u Crnatkovoj
Veliko hvala volonterima alpinistima koji su danas na krovu uklonili opasnost od dimnjaka i tako omogućili povratak korisnika u domski park i boravak na zraku.
U korak s vremenom
Mi se u domskoj izolaciji jako dobro snalazimo, znamo mi to, život nas je naučio. Provodimo vrijeme u kartanju, čitanju, pisanju, oslikavanju pisanica, pletenju, heklanju, boćanju, igranju šaha… Uživamo u proljetnom oblikovanju našeg parka, u svakoj procvjetaloj voćki, u svakom cvrkutu ptica. Kako smo uvijek u korak s vremenom, tako smo se i sada u našoj krojačkoj radionici prihvatili šivanja zaštitnih maski.
Zajednička molitva u Crnatkovoj
Jedino i najviše što trenutno možemo učiniti je da se molimo. To nam daje snagu i sretni smo da na ovakav način možemo pomoći svima kojima je to potrebno.