Veseli Posavljaci
Na već tradicionalnoj roštiljadi Doma Centar, na lokaciji u Crnatkovoj 14, ugostili smo 17. lipnja, članove KUD-a Veseli posavljaci iz Bijelog Brda.
Njima je, kao i nama, u nizu silnih zabrana i mjera, nakon više od godinu dana ovo bio prvi koncert u živo, pa smo svi zajedno uživali u svirci i plesu te bogatstvu nošnji bosanske posavine.
Naravno da ne smijemo zaboraviti pohvaliti i ukusni roštilj i trud svih djelatnika Doma u Crnatkovoj.
Korisnici su ostali zatečeni pažnjom i današnjim događanjem.
ZADNJE OBJAVE
„Podoknički“ koncert
Crveni nosovi – klaunovi doktori obilježili su s nama Dan smijeha. U domski park donijeli su svoj dobro provjereni lijek – osmijeh za sve!
Svjetski dan plesa u Domu Centar
29. travnja je već tradicionalno dan kada plesne skupine domova za starije i gerontoloških centara u Gradu Zagrebu imaju svečane plesne nastupe. Ove godine, okolnosti su nam odredile drugačije.
Preporuke za čitanje
Preporučamo sljedeće mrežne izvore za informiranje o utjecaju COVID-19 na mentalno zdravlje starijih osoba ..