Koncert za pamćenje
Koncert za pamćenje dogodio nam se u petak, 28.svibnja. Tulumarili smo u našem parku s glasovitim gitaristom g. Antom Gelo i mladim pjevačem Alenom Đurasom. Zdušno su nas zabavljali gotovo dva sata. Uživali su korisnici, djelatnici ali, kako rekoše, i oni sami. Nisu očekivali tako veselo i razdragano društvo. Hvala našim suradnicima: Udruzi za promicanje kulture i umjetnosti JA BIH i Centru za kulturu i film Augusta Cesarca što su nam ih doveli u goste.
ZADNJE OBJAVE
Camino de Santiago – Moj put života
U petak, 25.veljače, prijatelj Doma, g-din. Marin Rogić, uveo nas je na najljepši način u korizmeno vrijeme.
Dojmljivo i nadahnuto nam je , uz mnoštvo fotografija, govorio o iskustvima sa Puta svetog Jakova.
Prošle jeseni, Marin je propješačio svoj Camino, dugačak 500 milja ili oko 800 kilometara.
„Ljubav je nježan pogled koji prelazi u naviku“ – u znaku Valentinova
Ovogodišnje Valentinovo proslavili smo slaveći i dijeleći ljubav. Proslavili smo ljubav vlastitim stihovima i prigodnim koncertom, odabranih ljubavnih balada.
Kvaliteta života starijih osoba (65+) u domu za starije osobe u vrijeme pandemije COVID-19
U okviru ESF projekta „Smijeh kao lijek – program za aktivne umirovljenike“ čiji je nositelj Umjetnička organizacija Binocular teatar u partnerstvu sa Domom za starije osobe Centar i Napretkovim kulturnim centrom, provedeno je istraživanje o kvaliteti života starijih osoba u domu za starije u vrijeme pandemije COVID-19.