Koncert za pamćenje
Koncert za pamćenje dogodio nam se u petak, 28.svibnja. Tulumarili smo u našem parku s glasovitim gitaristom g. Antom Gelo i mladim pjevačem Alenom Đurasom. Zdušno su nas zabavljali gotovo dva sata. Uživali su korisnici, djelatnici ali, kako rekoše, i oni sami. Nisu očekivali tako veselo i razdragano društvo. Hvala našim suradnicima: Udruzi za promicanje kulture i umjetnosti JA BIH i Centru za kulturu i film Augusta Cesarca što su nam ih doveli u goste.
ZADNJE OBJAVE
5.Travanjski susreti Vesna Parun
Po peti puta zaredom, u Domu Centar, u čast velike hrvatske pjesnikinje Vesne Parun, održani su među domski susreti pjesnika i recitatora iz svih gradskih i nekoliko gostujućih Domova za starije osobe.
Izlet u Mariju Bistricu i Vinariju Micak
Na ovomjesečnom izletu spojeno je duhovno i svjetovno – u Mariji Bistrici su korisnici Projekta gerontološki centar obišli svetište, a nakon toga krenuli u posjet obližnjoj vinariji. Uz degustaciju vina, te sjajnu hranu, zapjevalo se i zaplesalo.
Pozivamo Vas na putopisna predavanja koja se održavaju srijedom od 16:30 do 17:30 sati prema sljedećem rasporedu u mjesecu travnju 2018.:
4.4.2018. Pamela Konjevod: SJEVERNI IRAK
11.4.2018. Željka Grbac: IRAN
18.4.2018. Lara Matić: KATAR
25.4.2018. Srđan Knežević: NEPAL