Koncert za pamćenje
Koncert za pamćenje dogodio nam se u petak, 28.svibnja. Tulumarili smo u našem parku s glasovitim gitaristom g. Antom Gelo i mladim pjevačem Alenom Đurasom. Zdušno su nas zabavljali gotovo dva sata. Uživali su korisnici, djelatnici ali, kako rekoše, i oni sami. Nisu očekivali tako veselo i razdragano društvo. Hvala našim suradnicima: Udruzi za promicanje kulture i umjetnosti JA BIH i Centru za kulturu i film Augusta Cesarca što su nam ih doveli u goste.
ZADNJE OBJAVE
Deseta izložba likovnoga stvaralaštva korisnika: “Čujem, vjerujem, vidim”
U srijedu, 6. veljače, u 12.00 sati, u galeriji Zaklade „Čujem, vjerujem vidim“, na adresi Medulićeva 16, svečano smo otvorili desetu po redu izložbu likovnoga stvaralaštva korisnika. Radovi predstavljaju presjek tema i tehnika nastalih u proteklih deset godina.
Osvrt na edukaciju „Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“
Dana 25. siječnja 2019.g. u prostoru Doma uspješno je održana edukacija pod nazivom „Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“.
Uz pregršt različitih sadržaja koje nudimo korisnicima Doma, kako bi zadovoljili svoje važnije, životne potrebe, je i likovna radionica, koju već dvanaest godina vodi slikarica Ana Horvatiček Ivanišević. Za svoj predani, volonterski rad unazad dvije godine nagrađivana od strane Grada i Volonterskog centra Zagreb.