Koncert za pamćenje
Koncert za pamćenje dogodio nam se u petak, 28.svibnja. Tulumarili smo u našem parku s glasovitim gitaristom g. Antom Gelo i mladim pjevačem Alenom Đurasom. Zdušno su nas zabavljali gotovo dva sata. Uživali su korisnici, djelatnici ali, kako rekoše, i oni sami. Nisu očekivali tako veselo i razdragano društvo. Hvala našim suradnicima: Udruzi za promicanje kulture i umjetnosti JA BIH i Centru za kulturu i film Augusta Cesarca što su nam ih doveli u goste.
ZADNJE OBJAVE
Popravljen dimnjak u Crnatkovoj
Veliko hvala volonterima alpinistima koji su danas na krovu uklonili opasnost od dimnjaka i tako omogućili povratak korisnika u domski park i boravak na zraku.
U korak s vremenom
Mi se u domskoj izolaciji jako dobro snalazimo, znamo mi to, život nas je naučio. Provodimo vrijeme u kartanju, čitanju, pisanju, oslikavanju pisanica, pletenju, heklanju, boćanju, igranju šaha… Uživamo u proljetnom oblikovanju našeg parka, u svakoj procvjetaloj voćki, u svakom cvrkutu ptica. Kako smo uvijek u korak s vremenom, tako smo se i sada u našoj krojačkoj radionici prihvatili šivanja zaštitnih maski.
Zajednička molitva u Crnatkovoj
Jedino i najviše što trenutno možemo učiniti je da se molimo. To nam daje snagu i sretni smo da na ovakav način možemo pomoći svima kojima je to potrebno.