Dobra vijest!
Dana 10.07.2020. Dom za starije Centar je privukao veliku pažnju i interes medija i šire javnosti nakon objave da je nekoliko radnika Doma pozitivno na Covid 19.
Uvjereni kako i dobra vijest može biti zanimljiva s velikim zadovoljstvom objavljujemo da se koronavirus nije proširio kroz našu ustanovu. Svi naši korisnici su dobro, a oboljeli radnici su u fazi oporavka i s nestrpljenjem čekamo njihov povratak na posao.
ZADNJE OBJAVE
Izleti Gerontološkog centra
Korisnici Programa podrške u lokalnoj zajednici Gerontološki centar nakon dulje stanke su se ponovno okupili na izletu, u srijedu 18.05.2022.
Obilježen Dan očaranosti biljkama
Pod pokroviteljstvom Europske organizacije za biljne znanosti (EPSO) 18. svibnja proglašen je međunarodnim Danom očaranosti biljkama (Fascination of Plants Day).
Dan Doma Centar
Tradicionalno, 12. svibnja, korisnici i djelatnici Doma, proslavili su Dan Doma, te blagdan rođenja svog zaštitnika sv. Leopolda Bogdana Mandića, kao i Dan sestrinstva.