Dobra vijest!
Dana 10.07.2020. Dom za starije Centar je privukao veliku pažnju i interes medija i šire javnosti nakon objave da je nekoliko radnika Doma pozitivno na Covid 19.
Uvjereni kako i dobra vijest može biti zanimljiva s velikim zadovoljstvom objavljujemo da se koronavirus nije proširio kroz našu ustanovu. Svi naši korisnici su dobro, a oboljeli radnici su u fazi oporavka i s nestrpljenjem čekamo njihov povratak na posao.
ZADNJE OBJAVE
Komunikacija s osobama oboljelima od demencija
Prim.dr. Paola Presečki održala je u Domu za starije osobe Centar predavanje na temu „Komunikacija s osobama oboljelima od demencija“ kojemu su prisustvovali stručnjaci koji rade sa starijim osobama.
Šahovski turnir
Na tradicionalnom, zimskom turniru u šahu, natjecalo se osam korisnika Doma. Igrali su po sistemu:„svatko sa svakim“.
The Frajle – Novogodišnji koncert
Prve sate Nove godine dočekali smo uz zvukove glazbenica benda The Frajle, Nataše Mihajlović, Nevene i Jelena Buča.