Dobra vijest!
Dana 10.07.2020. Dom za starije Centar je privukao veliku pažnju i interes medija i šire javnosti nakon objave da je nekoliko radnika Doma pozitivno na Covid 19.
Uvjereni kako i dobra vijest može biti zanimljiva s velikim zadovoljstvom objavljujemo da se koronavirus nije proširio kroz našu ustanovu. Svi naši korisnici su dobro, a oboljeli radnici su u fazi oporavka i s nestrpljenjem čekamo njihov povratak na posao.
ZADNJE OBJAVE
Dom za starije osobe Centar sudjelovao je na 1. KOKOSS konferenciji održanoj od 23-25.veljače 2023
Dom za starije osobe Centar sudjelovao je na 1. KOKOSS konferenciji održanoj od 23-25.veljače 2023 na temu INTERDISCIPLINARNOST KAO RESURS – SINERGIJA I SURADNJA STRUČNJAKA ZA OTPORNIJE I ODRŽIVO DRUŠTVO
Izazovi rada s nedobrovoljnim korisnicima
Na važnost izgradnje odnosa s korisnicima koje god da smo pomažuće profesije podsjetila nas je Marijana Kletečki Radović …
Krizne intervencije
Prof.dr.sc. Lidija Arambašić održala je u Domu za starije osobe Centar predavanje na temu „Krizne intervencije u radu sa osobama starije
životne dobi“.