Dobra vijest!
Dana 10.07.2020. Dom za starije Centar je privukao veliku pažnju i interes medija i šire javnosti nakon objave da je nekoliko radnika Doma pozitivno na Covid 19.
Uvjereni kako i dobra vijest može biti zanimljiva s velikim zadovoljstvom objavljujemo da se koronavirus nije proširio kroz našu ustanovu. Svi naši korisnici su dobro, a oboljeli radnici su u fazi oporavka i s nestrpljenjem čekamo njihov povratak na posao.
ZADNJE OBJAVE
Čestitka za Uskrs od Anje Cigić
Poštovana ravnateljica Gda.Melanija Paradi, socijalne radnice, medicinske sestre, njegovateljice …
Cvjetna nedjelja prije dvije godine … moja mama je pala, bio je to pocetak kraja … ali i ulazak u Veliki sveti tjedan kako njene patnje, tako i Vaše predanosti da toplim riječima, svojim rukama i iskrama dobrote krijepite ju umornu, staru, bolesnu ..
Sastanak s patronažnom službom DZ Zagreb Centar
Socijalne radnice Doma za starije osobe Centar i patronažne sestre i tehničari Doma zdravlja Zagreb Centar sastali su se na neformalnom sastanku mreže pružatelja usluga za starije osobe. Bila je ovo jedna od prilika da se svi međusobno upoznaju i uživo, iako telefonski surađuju već godinama.
Psihološka trauma u starijoj dobi
Održali smo još jednu aktivnost jačanja kapaciteta stručnjaka. Ovoga puta gđa. Zdenka Pantić poučila nas je specifičnosti rada sa starijim osobama s iskustvima psihičke traume, te stvorila jednu posebno njegujuću atmosferu podrške među stručnjacima.