Dobra vijest!
Dana 10.07.2020. Dom za starije Centar je privukao veliku pažnju i interes medija i šire javnosti nakon objave da je nekoliko radnika Doma pozitivno na Covid 19.
Uvjereni kako i dobra vijest može biti zanimljiva s velikim zadovoljstvom objavljujemo da se koronavirus nije proširio kroz našu ustanovu. Svi naši korisnici su dobro, a oboljeli radnici su u fazi oporavka i s nestrpljenjem čekamo njihov povratak na posao.
ZADNJE OBJAVE
Iz Ozlja do Žitne lađe na Kupi
Iako je kiša opasno prijetila da nam pokvari dugo iščekivani izlet, prepun autobus korisnika s djelatnicima u pratnji, hrabro se uputio prema Ozlju.
Nova žičara
Već dugo smo namjeravali provozati se novom sljemenskom žičarom, ali su se vremenske prilike i neprilike uporno poigravale sa nama, pa smo odgađali odlazak na Sljeme.
Natjecanje u stolnom tenisu
U Domu za starije osobe sv. Josip, 19. lipnja 2023.g., održano je međudomsko natjecanje u stolnom tenisu. Uz dobru organizaciju i u ugodnom okruženju, naš Dom su predstavljali g. Rade Krivošija i g. Stjepan Hofman.