Dobra vijest!
Dana 10.07.2020. Dom za starije Centar je privukao veliku pažnju i interes medija i šire javnosti nakon objave da je nekoliko radnika Doma pozitivno na Covid 19.
Uvjereni kako i dobra vijest može biti zanimljiva s velikim zadovoljstvom objavljujemo da se koronavirus nije proširio kroz našu ustanovu. Svi naši korisnici su dobro, a oboljeli radnici su u fazi oporavka i s nestrpljenjem čekamo njihov povratak na posao.
ZADNJE OBJAVE
Izložba cvjetnih kolaža
Druga po redu, izložba „Cvjetnih latica i čudnovatih kolaža“, naše korisnice Marije Igaly.
Pjesmom kroz LIJEPU NAŠU
U ugodnom prijepodnevu, 13. srpnja, u rascvjetalom i najljepšem domskom parku u Gradu, stihovima i pjesmom proputovali smo krajevima LIJEPE NAŠE.
Verin interaktivni atelje
Sudjelovali smo u ciklusu radionica „Verin interaktivni atelje“. Kroz nekoliko interaktivnih radionica korisnici Doma Centar i Gerontološkog centra upoznali su se sa nasljeđem jedne od najznačajnijih hrvatskih kiparica 20. stoljeća – Vere Dajht Kralj.