Dobra vijest!
Dana 10.07.2020. Dom za starije Centar je privukao veliku pažnju i interes medija i šire javnosti nakon objave da je nekoliko radnika Doma pozitivno na Covid 19.
Uvjereni kako i dobra vijest može biti zanimljiva s velikim zadovoljstvom objavljujemo da se koronavirus nije proširio kroz našu ustanovu. Svi naši korisnici su dobro, a oboljeli radnici su u fazi oporavka i s nestrpljenjem čekamo njihov povratak na posao.
ZADNJE OBJAVE
Hodočašće u Mariju Bistricu
Tradicionalno hodočašće koje organiziramo za teško pokretne i nepokretne korisnike, u suradnji sa Vjerskom udrugom JOB i njezinim osnivačem, vlč. Dragutinom Goričancem je iza nas. U jubilarnoj, tristotoj godišnjici hodočašćenja građana Zagreba i mi smo odabrali Svetište Majke Božije bistričke.
Zamrznuta glazba
U četvrtak, 14.rujna, u domskoj galeriji, svečano je otvorena izložba fotografija portreta domaćih i stranih jazz glazbenika, autora Davora Hrvoja, koja nosi naziv kao i njegova posljednja knjiga; Zamrznuta glazba.
Gerontološki centar ponovno vježba
Usprkos toplinskom valu, domski park pruža zelenu oazu za vježbanje u prirodi u srcu Grada!