Dobra vijest!
Dana 10.07.2020. Dom za starije Centar je privukao veliku pažnju i interes medija i šire javnosti nakon objave da je nekoliko radnika Doma pozitivno na Covid 19.
Uvjereni kako i dobra vijest može biti zanimljiva s velikim zadovoljstvom objavljujemo da se koronavirus nije proširio kroz našu ustanovu. Svi naši korisnici su dobro, a oboljeli radnici su u fazi oporavka i s nestrpljenjem čekamo njihov povratak na posao.
ZADNJE OBJAVE
Božićno druženje
Učenici O.Š. Kršnjavoga, posjetili su nas u ovo blagdansko vrijeme s namjerom da se sa nama druze i budu nam podrška.
Darivanje osmaša
Nakon napornog dana u školi, učenici osmih razreda O.Š. Petra Zrinskog, i njihove vjerne i vrijedne razrednice došli su u Dom kako bi se sa nama podružili, i zamislite darivali baš sve korisnike Doma.
Darivanje prvašića
Učenici prvog e razreda O.Š. Malešnica i njihove učiteljice Maja Masnjak i Mirjana Gregurić došli su na dirljivu ideju u ovo blagdansko vrijeme.