Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
Druženje s kućnim ljubimcima
Ponedjeljak, 11. srpanj 2016. g. poseban dan za naše korisnike. Naime, već tradicionalno, u ljetnim mjesecima, u poslijepodnevnim satima, njihovi najmiliji dovode im u goste leteće, četveronožne ili plivajuće ljubimce, da se, ne daj Bože, međusobno ne zaborave.
Dan druženja s članovima obitelji i prijateljima
U četvrtak, 30.lipnja 2016.godine družili smo se s našim korisnicima i njihovim najmilijima koje smo pozvali u posjetu.