Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
Sajam “Pravo doba”
Sajam Pravo doba, u organizaciji Grada Zagreba, već drugu godinu zaredom okuplja stručnjake, ustanove, kućanstva, lječilišta; sve koji mogu doprinijeti kvaliteti života starijih osoba.
Roštiljada u Crnatkovoj 14
U novouređenom dvorištu, pod sjenicom se svakodnevno ispija kavica i ugodno druži, a na kombiniranim spravama, prilagođenim osobama starije dobi vježba se i vraća kondicija.
XVIII susret veselja, znanja i umijeća „Mudre godine“
Na XVIII susretu veselja, znanja i umijeća „Mudre godine“, točnije na Međudomskom turniru u belotu „Peščenica 2016“, održanom 11. svibnja 2016.g, u Domu za starije osobe Peščenica, …