Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
Prezentacija projekta “Klub za starije osobe Doma Centar”
U prostorijama naše podružnice u Crnatkovoj održali smo prezentaciju projekta “Klub za starije osobe Doma Centar” i na taj način dodatno informirali partnere u zajednici o cjelokupnom projektu i mogućnostima uključivanja te nastojali dodatno osnažiti međuresorni dijalog u pružanju izvaninstitucionalnih usluga.
Hodočašće u Krašić
Jedanaesto, tradicionalno hodočašće koje organiziramo za teško pokretne i nepokretne korisnike, u suradnji sa Vjerskom udrugom JOB, je iza nas.
Roštiljada II
Već tradicionalno, u prelijepom Domskom perivoju, Klaićeve 10, lagano okupanim jesenjim bojama, 08.09., na blagdan Male gospe, dogodila se naša roštiljada.