Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
Oproštaj od dragog župnika
U utorak, 25.listopada, uobičajeno, u 10.30. sati vlč. mons. Zvonimir Sekelj, župnik Župe Sv.Blaža, odslužio je svoje posljednje misno slavlje u dvorani Doma za starije osobe Centar.
Traže se volonteri sa znanjem engleskoj jezika
Besplatni tečaj njemačkog jezika
Ponovo krećemo s besplatnim tečajem njemačkog jezika (radi se o početnim stupnjevima učenja) u Domu Centar u Klaićevoj!